معرفی کتاب “کشتی پهلو گرفته”

معرفی کتاب
۱ دیدگاه
بازدید: 363

سلام و تسلیت خدمت شما برادر و خواهر محترم هارونی

اندوه حضرت فاطمه زهرا اندوه بسیار سنگینی است. همیشه از خودم می پرسم که اگر پیامبر خدا صلی الله علیه و آله از مردم نخواسته بود که نسبت به نزدیکانش مودت و دوستی کنند و اگر آن سفارش های ویژه و چندین و چند باره را درباره فاطمه سلام الله علیها به این مردم نفرموده بود چه برخوردی با آن یادگار پیامبر خدا می کردند و چه مصیبت دیگری می توانستند بر او و خانواده اش روا دارند؟

کتاب “کشتی پهلو گرفته” که به قلم نویسنده هنرمند، جناب آقای سید مهدی شجاعی به رشته تحریر در آمده، سوگ نامه ایست از آلام اهل بیت عصمت و طهارت و بویژه وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها. خواننده در خلال خواندن این اثر بدیع ادبی که با نثری بسیار شیوا نگارش یافته است در عین حالیکه گفتگوی اهل بیت علیهم السلام را که زبان حال ایشان می باشد مرور می کند، با تاریخ پر فراز و نشیب و زیبا و در عین حال پر مصیبت زندگی حضرت صدیقه طاهره و وقایع دوران کودکی تا شهادت ایشان بیشتر آشنا می شود. این از آن کتاب هایی است که چنان متن صمیمانه و لطیفی دارد که به سختی می توانید ادامه مطالعه آنرا به زمان دیگری واگذار کنید و از طرفی چنان بی پرده رنج های زندگی بانوی دو عالم را به تصویر کشیده که بی اختیار اشک خواهید ریخت.
مطالعه این اثر ارزشمند که در ۱۶۰ صفحه و توسط انتشارات مدرسه به چاپ رسیده است را به همه دوستداران خاندان عصمت و طهارت توصیه می کنم.

همچنین متن کتاب به صورت فایل pdf برای سهولت مطالعه تقدیم می گردد.

السلام علیک یا فاطمه الزهرا
ای بانوی بزرگوار نگاهی هم از سر لطف به ما روسیاهان بفرما
وحید غریب، اسفند

دانلود فایل pdf کتاب

برچسب ها: حضرت_زهرا, حضرت_فاطمه, سیدمهدی_شجاعی, کتاب_PDF, کشتی_پهلو_گرفته, معرفی_کتاب
نوشتهٔ بعدی
معرفی کتاب ” فاطمه الزهرا سلام الله علیها”
نوشتهٔ پیشین
بغض وهابیت نسبت به اهل بیت علیهم السلام

نوشته های مرتبط

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.