وهابی ها قبر حضرت زهرا(س) را پیدا کردند!

وهابیت
بازدید: 522

حضرت فاطمه زهرا(س) دختر گرامی پیامبر اکرم(ص)علیرغم حیات کوتاه، الگوی بسیارخوبی برای مسلمانان هستند؛ چه به عنوان دختر، چه به عنوان همسر، چه به عنوان مادر، چه به عنوان یک معلم، چه به عنوان یک محدّث و چه به عنوان یک مجاهد در عرصه دفاع از ولایت و امامت.
همین دفاع جانانه او از امام زمانش بود که منجر به شهادت ایشان در سن جوانی شد؛ فاجعه ای که از همان روز شهادت تاکنون، غاصبان حق اهل بیت )ع) را به چالش کشیده است.
فرقه وهابیت که از همان آغاز پیدایشش هدف اصلی خودش را دشمنی با ائمه معصومین علیهم السلام بیان کرده است بر این مسئله واقف است که شهادت حضرت فاطمه(س) مدرک و سند حقانیت تشیع است؛ بنابراین وهابیون برای اینکه این مسأله را زیر سؤال ببرند، در زمینه زندگی و شهادت حضرت زهرا(س) شبهاتی وارد می‎نمایند.

به گزارش شیعه آنلاین، مساله مخفی بودن قبر حضرت زهرا سلام الله علیها که به وصیت خود ایشان مخفی مانده، دقیقا همچون خاری در چشمان وهابیت است که تاکنون هیچ راهی برای فرار از آن پیدا نکرده اند مگر حرف هایی جاهلانه که در نزد ارباب علم کوچک ترین ارزش را ندارد!
در این میان اخیرا وهابیون عربستان سعودی با هدف ایجاد شبهه ای جدید، نقشه هایی به اصطلاح تاریخی کشیده و آن را در کتب و پوسترهای مختلف چاپ کرده و حتی در برخی سایت ها و صفحات در فضای مجازی نشر داده اند تا بگویند که قبر حضرت زهرا سلام الله علیها بر خلاف ادعای شیعیان، مخفی نیست.

همانطور که در گوشه سمت راست پایین این نقشه ها مشاهده می شود، وهابیون نام مبارک حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها را نوشته و مدعی شده اند که قبر ایشان در این نقطه از قبرستان بقیع واقع شده است.

 

 

اما نظر ابن تیمیه نظریه پرداز بزرگ وهابیت در مورد حضرت زهراء(س)
ابن تیمیه، بزرگ نظریه پرداز وهابیت، در کتاب منهاج السنه، ج۴، ص۲۴۵، با کمال وقاحت می‌گوید:
و فیها شعبه من النفاق.
حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) یک شعبه‌ای از نفاق است.
بطوریکه برخی از بزرگان أهل سنت، نسبت به ابن تیمیه عکس العمل خیلی تندی نشان دادند و او را متهم به ناصبی بودن و منافق بودن کردند.

محمد زکی الدین ابراهیم که از علمای الأزهر مصر است، می‌گوید:
ابن تیمیه وقاحت را به جایی برده است که:
وسمها بالنفاق، مع أن ابن تیمیه انحرافات شتی،‌ فلعل من اوقحها هذا الإنحراف اللعین.
حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) را متهم به نفاق کرده است، با اینکه ابن تیمیه انحرافات متعدد دارد، شاید یکی از وقیحترین انحرافات ابن تیمیه، همین جسارت به حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) است.کلمه الرائد، ج۲، ص۵۴۶

حال کسی که به پاره تن رسول خدا(ص) اینگونه جسارت کند، شان آدمیت ندارد تا چه رسد به بزرگ مذهب بودن. بیشک مذهبی که این چنین بزرگانی دارد مورد لعنت خدا و رسولش هستند. قضاوت با شما

منبع: شیعه آنلاین و موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

برچسب ها: ابن_تیمیه, حضرت_زهرا, قبر_حضرت_زهرا, قبرپنهان, هارون, وهابیت
نوشتهٔ بعدی
معرفی کتاب ” شهادت مادرم زهرا افسانه نیست “
نوشتهٔ پیشین
مبلغ وهابی ابوبکر البغدادی را به شیعه تشبیه کرد!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.